Krótko o produktach Herbalife

Artykuł przeznaczony jest dla osób mających słabą wiedzę o produktach herbalife. Chciałbym tutaj tylko zasygnalizować główne linie produktowe a jeśli będą potrzebne informacje bardziej szczegółowe odsyłam do opisów produktów na stronie www.sklep.dietalife.pl.

Herbalife oferuje ukierunkowane na klienta produkty, które pomagają ludziom uzyskać optymalne zdrowe odżywianie oraz osiągnąć ich osobiste cele kontroli wagi (schudnąć, przytyć). Nasze produkty opracowane zostały na podstawie badań naukowych, które realizowane są pod przewodnictwem najbardziej uznanych autorytetów w nauce o odżywianiu. Połączenie nauki (dietetyka, medycyna) i wiedzy na temat naturalnych składników pozyskanych z roślin i ziół, pozwoliło stworzyć produkty które dadzą Ci lepsze możliwości na życie w obecnym tempie oraz pozwalając cieszyć się zdrowiem na długie lata.

Produkty podstawowe

mogą pomóc zbudować solidny fundament, na którym można dalej budować zbilansowaną i zróżnicowaną dietę. Trzy wymienione poniżej produkty Herbalife są wstępem do inteligentnego odżywiania. Osoby, które zamierzają schudnąć i utrzymać prawidłową wagę ciała również powinny swoją uwagę skierować w pierwszej kolejności właśnie na te produkty Herbalife.

 • Koktajle i Batony Formuła 1 Herbalife to zbilansowane posiłki, które dostarczają białka sojowego, węglowodanów i ponad 22 kluczowych witamin i składników mineralnych.
 • Multiwitaminy Formuła 2 Herbalife to odżywczy suplement, który zawiera ponad 16 witamin i składników mineralnych, które przyczyniają się do dobrego odżywiania i ogólnego zdrowia. Stosowany razem z koktajlem Formuła 1 pomaga osiągnąć 100% zalewcanego dziennego spozycia witamin i składników mineralnych.
 • Tabletki Błonnik i Zioła Herbalife to źródło rozpuszczalnego błonnika, aby pomóc optymalnie zadbać o dobre trawienie i wspomóc naturalne mechanizmy usuwania z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn.

Kontrola wagi

zawsze stanowi wyzwanie. Produkty te idealnie dopełnią działanie produktów podstawowych w zależności od oczekiwań i potrzeb. Możemy tutaj wyróżnić:

 • Odżywka białkowa Formuła 3 , która może być dodawana do Koktajli Formuła 1 lub do takich potraw jak zupy czy sosy, by dopasować spożycie białka do indywidualnych potrzeb.
 • Batony proteinowe zdrowe, smaczne przekąski do zjedzenia między posiłkami.
 • Linia napojów i suplementów diety wspomagających codzienną dietę, które są dedykowane specjalnym potrzebom odżywczym (podnoszą metabolizm organizmu, przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej, wspomogą układ trawienny) lub wyzwaniom związanych z kontrolą wagi.

Odżywianie ukierunkowane

jest to gama produktów Herbalife, które zostały stworzone aby uzupełnić zbilansowaną i zróżnicowaną dietę. Produkty te mogą pomóc w zaspokojeniu specyficznych potrzeb naszego organizmu jak: poprawa trawienia, wzmocnienie odporności, polepszenie zdrowia serca czy ogólnego wsparcia organizmu za pomocą lepszego odżywiania. Przykładowo należy tutaj wymienić:

 • Tabletki Xtra-Cal zapewniają wapń, witaminę D oraz magnez. Wszystkie te składniki pomagają wspierać zdrowe kości i zęby.
 • Kapsułki Herbalifeline mogą pomóc Ci lepeij zadbać o serce, dostarczając niezbędnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych (omega-3) EPA i DHA.
 • Niteworks w proszku zawiera L-argininę, niezbędny aminokwas, który może wspierać produkcję tlenku azotu, aby pomóc w prawidłowym krążeniu krwi.

Energia, Sport & Fitness

Aby przeżyć każdy kolejny dzień, potrzebujemy energii, która jest niezbędna aby dać naszemu organizmowi siłę do funkcjonowania. Dwa główne rodzaje energii to energia dla umysłu i energia dla ciała. Stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz regularne ćwiczenia mogą mieć duży wpływ na to jak się czujesz. Każdy ma inne potrzeby energetyczne. Jeni potrzebują czegoś, co pozwoli im uporać się ze zmęczeniem umysłu, inni - dodatkowego zastrzyku energii, by móc ćwiczyć i uprawiać sport. Poniżej przykładowe produkty, które łatwo możesz włączyć do swojego planu dnia i które pomogą Ci zachować uczucie energii i świeżości.

 • Napój izotniczny H3O Pro to naukowo opracowany napój izotoniczny mający na celu optymalne nawodnienie organizmu i dostarczanie mu węglowodanów dających zastrzyk natychmiastowej i sukcesywnie uwalnianej energii, dzięki czemu możesz ćwiczyć z pełną mocą.
 • Napój energetyczny Liftoff pomaga dodać energii i złagodzić oznaki zmęczenia.
 • N.R.G. tabletki z naturalną guaraną pomagają zwalczyć uczucie znużenia umysłowego aby zachować koncentrację i rześkość umysłu.

Odżywianie zewnętrzne

zdrowy wygląd jest równie ważny jak zdrowie "wewnętrzne". Linia kosmetyków pielęgnacyjnych Herbalife pozwoli każdemu dobrać produkty odpowiednie do potrzeb jego skóry.