Kosmetyki Herbalife

Prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia wpływa nie tylko na to, jak czujemy się od wewnątrz, ale także na wygląd zewnętrzny. Stan twojej skóry mówi o tobie wiele: zdradza wiek, ogólną kondycję zdrowotną, a nawet tryb życia, dlatego tak ważne jest utrzymanie skóry w dobrym zdrowiu i zadbanie jej zdrowy wygląd.

Do ważnych czynników warunkujących dobrą kondycję skóry należą: dostarczanie jej składników odżywczych, odpowiednie nawodnienie i wystarczająca ilość snu. Dopasowanie pielęgnacji do indywidualnych potrzeb pomoże Twojej skórze wyglądać jak najlpieij. A przecież gdy ładnie wygląda. Ty czujesz się dobrze.


Kosmetyki Herbalife NouriFusion
Herbalife NouriFusion

NouriFusion? to seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy, zawierających łagodne ziołowe składniki oraz witaminy A, C i E, które pomagają odżywiać skórę i dodają jej zdrowego wyglądu. NouriFusion? obejmuje 12 kosmetyków do codziennej pielęgnacji, dostosowanych do odmiennych potrzeb dwóch typów skóry: normalnej/suchej i normalnej/tłustej. Zacznij od podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych: oczyszczania, tonizacji i nawilżania.

Dowiedz się więcej
Kosmetyki Herbalife Skin Activator
Herbalife Skin Activator

Skin Activator? to unikalna seria kosmetyków do pielęgnacji skóry na wiele sposobów. Technologia Skin Activator? opracowana przy użyciu zaawansowanego, odbudowującego kolagen kompleksu glukozaminy, stymuluje proces odmładzania, redukując oznaki starzenia się skóry poprzez zwiększenie naturalnej produkcji kolagenu. Kosmetyki Skin Activator pomagają w przywróceniu wilgoci, odżywienia, ujędrnienia i ochrony Twojej skóry. Widocznie wygładzają linie i zmarszczki oraz poprawiają gładkość, jasność i blask w zaledwie kilka tygodni.

Dowiedz się więcejKosmetyki Herbalife Radiant C
Herbalife Radiant C

Warunki atmosferyczne takie jak słońce i zanieczyszczone powietrze mają wpływ na naszą skórę, powodują jej wysuszenie, zmęczenie i przyśpieszenie procesów starzenia. Dodatkowo zmęczenie naszego organizmu i stres nie pozostaje obojętne dla naszej skóry. Linia kosmetyków Herbalife Radiant C zawiera antyoksydanty, witaminy i składniki roślinne, które spowodują kompleksowe odnowienie Twojej skóry i zredukują zmarszczki. Koniec z szarą, zmęczoną skórą dzięki Radiant C dodasz cerze promiennego blasku.

Dowiedz się więcej


Kosmetyki Aloesowe Herbalife
Kosmetyki Aloesowe

Nowa linia kosmetyków Herbalife opracowana na bazie aloesu to sześć nowych produktów specjalnie opracowanych do codziennej pielęgnacji. Wzbogacona ekstraktami roślinnymi, dzięki którym skóra będzie promienna a włosy zdrowe i lśniące. Nie zawierają parabenów ani siarczanów, dzięki czemu mogą być stosowane codziennie przez wszystkich członków rodziny!

Dowiedz się więcej


Kosmetyki Herbalife SKIN
Herbalife SKIN

Nowa linia kosmetyków Herbalife Skin to inteligentne odżywianie skóry zawierające ponad 15 witamin i ekstraktów roślinnych. Poprawiają one codziennie kondycję Twojej skóry swoim dobroczynnym działaniem. Kosmetyki Herbalife SKIN nie zawierają parabenów ani siarczanów, są testowane dermatologicznie. Nasze klinicznie testowane produkty pomagają osiągnąć optymalne efekty wyglądu Twojej skóry.

Dowiedz się więcej