Herbalife24

Produkty z serii Herbalife24 są bezkompromisowym rozwiązaniem, którego zadaniem jest odżywianie sportowców i ludzi aktywnych fizycznie.  Pomimo że produkty oparte są na najnowszych osiągnięciach naukowych to Herbalife24 dedykowane jest dla każdego. Niezależnie od tego czy uprawiasz tylko poranny joging, ćwiczysz areobik, budujesz masę mięśniową na siłowni czy jesteś profesjonalnym sportowcem, Herbalife24 to seria produktów, których potrzebujesz w trakcie przygotowań, treningu oraz odpoczynku. Więcej informacji możesz przeczytać na portalu www.sportlife24.pl !

Koktajl herbalife24 formuła 1 sport

Koktajl formuła 1 sport

Herbalife24 Formuła 1 Sport to odżywczy koktajl dla sportowców. Jedna porcja koktajlu formuła 1 sport zawiera tylko 219 kcal co pomaga w kontrolowaniu ilości spożywanych kalorii. W składzie F1 Sport oprócz niezbędnych witamin i minerałów znajdują się dwa białka wysokiej jakości: kazeina oraz białko serwatkowe.

Dowiedz się więcej

Hydrate - elektrolity

Hydrate

Herbalife24 Hydrate to napój z elektrolitami bez kalorii zwiększający  spożycie płynów. Pozwala zaspokoić 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, która pomaga zmniejszyć zmeczenie.

Dowiedz się więcej

Prolong

Prolong

Herbalife24 Prolong to napój proteinowo-węglowodanowy do picia w trakcie intensywnych treningów. Ten doskonały napój ma osmolalność na poziomie 270-300mOsmol/kg. Dostarcza białko serwatki wspomagając budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Dowiedz się więcej

 

Herbalife24 Rebuild Endurance

Rebuild Endurance

Herbalife24 Rebuild Endurance to regenerujący napój proteinowo-węglowodanowy dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Idealny po treningach aerobowych. Każda porcja zawiera 36g specjalnie dobranych węglowodanów a także 10g wysokojakościowego białka.

Dowiedz się więcej

 

Herbalife24 Strenght Endurance

Rebuild Strenght

Herbalife24 Rebuild Strenght to regenerujący napój z wysoką zawartością proteiny. Idealny po treningach anaerobowych. Każda porcja zawiera kazeinę i białko serwatkowe, które są wysokojakościowymi białkami cenionymi za doskonałą zawartość aminokwasów.

Dowiedz się więcej