Kontrola wagi

Właściwy wybór jedzenia, połączony z dobrym planem ćwiczeń jest niezbędny do maksymalizacji twojego dobrego samopoczucia i zdrowia. Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć czy też utrzymać wagę, Herbalife może ci pomóc. Zbilansowana dieta zawierająca witaminy, składniki odżywcze i produkty oraz suplementy do kontroli wagi Herbalife, może pomóc ci osiągnąć twoje osobiste cele w kontroli wagi. Do niezbędnych składników należą witaminy, minerały, węglowodany, błonnik, białko, zdrowe tłuszcze i antyoksydanty. Nasz organizm potrzebuje tych składników żeby zapewnić energię istotnym funkcjom, wzrostowi i aktywności.

Koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl odżywczy formuła 1 proteinowy

Formuła 1 to zbilansowany pod względem wartości odżywczych, pyszny Zdrowy Posiłek w szklance stosowany do kontroli wagi. Jest częścią odżywiania podstawowego Herbalife.

Dowiedz się więcej

Błonnik i zioła - tabletki dietetyczne

Blonnik i zioła Herbalife

Błonnik i Zioła zawiera dietetyczny błonnik, aby pomóc Ci w utrzymaniu zdrowego układu trawiennego poprzez wsparcie naturalnego mechanizmu eliminacji ubocznych produktów przemiany materii i toksyn.

Dowiedz się więcej

Multiwitaminy Herbalife

Multiwitaminy Herbalife

Multiwitaminy Formuła 2 dostarczają 16 witamin i minerałów dla zbilansowanego odżywiania i dobrego zdrowia. Są częścią odżywiania podstawowego Herbalife.

Dowiedz się więcej

Herbalife odżywka białkowa

Odżywka białkowa Herbalife

Odżywka białkowa Formuła 3 to bogate źródło białka sojowego i serwatkowego, które może pomóc ci zachować uczucie sytości na dłużej i budować masę mięśniową w ramach programu fitness.

Dowiedz się więcej