Dieta Herbalife o co tu chodzi ?

Co to jest Dieta Herbalife i na czym polega.

Dieta Herbalife to sposób na odchudzanie, kontrolę wagi, zdrowe odżywianie bazujące na naturalnych składnikach z zbóż, owoców, warzyw oraz ziół specjalnie wyselekcjonowanych przez naukowców tak aby stworzyć dla naszego organizmu optymalny posiłek, bogaty we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które przy obecnym tempie życia oraz wysoko przetwożonej żywności nie są dostarczane w prawidłowych ilościach podczas zwykłego posiłku.

Podczas stosowania diety Herbalife wyrównują się w Twoim organizmie wszystkie deficyty składników odżywczych (o których nawet nie wiesz): białek, złożonych węglowodanów, zdrowych tłuszczów, witamin, minerałów i błonnika. Ponadto podczas stosowania diety Herbalife spożywasz znacznie mniej kalorii niż wcześniej dostarczając swojemu organizmowi wszystkie niezbędne składnik do prawidłowego funkcjonowania.

Odżywiając się produktami Herbalife tworzy się równowaga skutkiem czego, zaczynają działać poprawnie wszystkie mechanizmy naszego organizmu, a Ty chudniesz i masz lepsze samopoczucie, ale bez spadku energii, bez poddenerwowania spowodowanego napadami głodu, czego można doświadczyć podczas stosowania innych diet.

Dla kogo są przeznaczone produkty Herbalife.

Produkty Herbalife to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i dobre sampopoczucie jest ważne. I nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś młody, w średnim wieku czy w jesieni swego życia ! Na każdym etapie powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością. Odpowiednio skomponowane programy wspierają procesy :

  • Odchudzania
  • Przybierania na wadze
  • Naturalnego oczyszczania organizmu
  • Wzmocnieniu organizmu po przebytych chorobach
  • Uzupełniania poziomu energii
  • Zdrowego odżywiania

Produkty Herbalife to produkty ziołowo - roślinne, których celem jest osiągnięcie przez organizm naturalnej równowagi, a w wyniku tego optymalnej wagi i poziomu energetycznego. Produkty Herbalife nie są lekami, lecz w pełni naturalną żywnością. Każdy może stosować te produkty bez względu na wiek, płeć i schorzenia.

Zalety Diety Herbalife.

Brak uczucia głodu podczas diety
Każda dieta kojarzy się z głodowaniem, wieloma wyrzeczeniami, pilnowaniem godzin posiłków itp w Herbalife jednak jest inaczej, Herbalife to odżywianie jakościowe, podczas całej diety dzieki inteligentnym i zbilansowanym posiłkom nie będziemy czuć głodu, herbalife posiada w swojej ofercie także produkty dla osób które uwielbiają słodycze, proteinowe batoniki które pozwolą zapomnieć o chęci podjadania słodkiego (czekolada + proteiny które zapobiegają uczuciu głodyu) Dieta herbalife to także nauka zdrowych nawyków żywieniowych, oprócz 2 posiłków z koktajli, 1 posiłku kolorowego (obiad) znajdują się także przekąski w postaci, warzyw, owoców, sałatek, surówek dzięki temu nie ma mowy o chęci podjadania. Suplementy diety w postaci błonników działają oprócz oczyszczania także przeciw głodowi, cenne białko znajdujące się w koktajlach oraz odżywce białkowej także sprawi że przez cały dzień nie będzie czuł głodu.

Prostota
Dzisiejszy świat charakteryzuje się szybkim tempem życia. Brakuje nam ciągle czasu na różne sprawy, a przyrządzanie niskokalorycznych zdrowych posiłków graniczy z cudem. Wybieramy często wysoko przetworzone produkty, korzystamy z fast foodów. Podstawowym produktem Herbalife jest koktajl odżywczy Formuła 1, który jest idealnym połączeniem białka sojowego, dobrych węglowodanów, witamin, minerałów i błonnika dietetycznego, stworzonym specjalnie w celu skutecznego i zdrowego sposobu walki z nadwagą lub niedowagą ( odpowiednio opracowany program + suplementy pomagają również osobom, które chciałaby przybrać na wadze). Koktajl proteinowy Herbalife Formuła 1 jest podstawowym produktem podczas kuracji. Przyrządzenie zdrowego posiłku trwa minutę. Wystarczy wspypać do shaera 26g koktajlu i zmieszać z 250ml mleka i mamy gotowy zdowy posiłek.

Zdrowe odchudzanie
Dieta to często dla ciebie różne zakazy nakazy, liczenie kalorii, zalecenia których trzeba sie ściśle trzymac aby osiągnąc efekt. Często te wskazówki i zalecenia nie są zdrowe dla naszego organizmu. W Herbalife słowo dieta należy zamienić na zdrowe zbilansowane odżywianie na poziomie komórkowym. Nasza dieta nie polega na kurczowym trzymaniu się zasad, wystarczy jedynie zastąpić 2 posiłki koktajlem odzywczym, spożyć 1 kolorowy posiłek w granicach 800kalorii i w przypadku odczuwania głodu przyrządzic przekąske (owoc, warzywo, surówka). Brak wysiłku fizycznego nie ma bezpośredniego wpływu na efekty kuracji herbalife, jednak jako nauczyciele zdrowego stylu życia proponujemy Państwu codziennie kilkunasto minutowy spacer na świeżym powietrzu dla dobrego sampoczucia.